Nasza firma rozpoczęła działalność w listopadzie 1990r. Od samego początku siedziba naszej firmy mieści się przy ulicy Gdyńskiej 7 w Pleszewie. Tam też w początkach działalności mieścił się punkt sprzedaży. W marcu 2001 r. sklep został przeniesiony na plac przy ulicy Targowej 1 w Pleszewie, gdzie mieści się do dziś. Większe pomieszczenie pozwoliło nam zwiększyć ilość oferowanych produktów. Kolejnym etapem rozwoju firmy było otwarcie w lutym 2007 r. oddziału firmy w Ostrowie Wielkopolskim.

Firma nasza specjalizuje się w sprzedaży hurtowej i detalicznej łożysk dla przemysłu, motoryzacji i rolnictwa.
Wieloletnia obecność na rynku dała nam doświadczenie i kontakty handlowe, które pozwalają dostarczyć niemal każde łożysko w możliwie krótkim terminie. Ponadto oferujemy szeroki asortyment uszczelniaczy typu "Oring", "Simmering" oraz tzw. manszet i zespołów uszczelniających. Nowością w naszej ofercie są tworzywa konstrukcyjne w postaci gotowych do obróbki wałków, rur, lub płyt.
Wspólpracujemy z wieloma firmami oraz importerami na terenie Polski, co gwarantuje szybką, pewną i pełna obsługę klienta. Nie działamy tylko na zasadzie - "zamów towar a my ci go dostarczymy", czego dowodem jest ok. 5 tysiecy różnych łożysk oraz kilku tysięcy uszczelnień w ciągłej sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy oraz do dwiedzenia naszych oddziałów.© Sklep Techniczny M.Szoser, ul. Gdyńska 7, 63-300 Pleszew